JobNob

Your Career. Our Passion.

Водитель внутренних перевозок

Garofano Prosta

Location

Extranjero | Spain

Job description

Dzień dobry,

Oferuję pracę w charakterze kierowcy C+E w transporcie krajowym towarów.

Zadania:

transport towarów na terenie całego kraju

rozładunek, załadunek i zabezpieczenie towarów na naczepie firance

Wymagania:

orzeczenie lekarskie

kurs na przewóz rzeczy

karta kierowcy

umiejętność obsługi tachografu cyfrowego

dbanie o prawidłowy obieg dokumentów transportowych

kontrola ilościowa wydawanych towarów

zaangażowanie i dyspozycyjność

mile widziane ADR

Oferuję:

możliwość stabilnej, długoletniej współpracy

atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od przejechanych kilometrów

samochódy Daf 106 w automacie 2020-2021r, naczepy max 3 letnie.

TYP UMOWY

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Jeżeli nie szukasz pracy od teraz zachęcam do zapisania numeru do mnie.

Co 2-3 miesiące oferuję pracę dla kierowcy C+E.

Job tags

Salary