Your Career. Our Passion.

Водитель рефрижератора

Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Fresh Cargo Tomasz Sz...

Location

Extranjero | Spain

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się organizacją transportu krajowego oraz międzynarodowego. Nasze baza znajduje się w Radziejowie w województwie kujawsko- pomorskim. W 2023 roku Nasza firma zanotowała rekordowy rozwój działu spedycji i transportu, w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko kierowcy C+E pojazdów typu firana/chłodnia.

Miejsce pracy: Wrocław / Poznań / Inowrocław

Opis stanowiska:

· System 3/1 zamiana aut co zjazd (4 kierowców na trzy auta)

system 2/1 zamiana aut co zjazd (3 kierowców na dwa auta)

System 2/2 to samo auto co dwa tygodnie (2 kierowców na jedno auto)

· transport nowoczesnymi pojazdami EURO 6 marki DAF/MAN/SCANIA, z naczepami typu chłodnia

· Wyjazdy i zjazdy do Wrocławia / Poznania / Inowrocław lub dojazd na własną rękę

Wymagania:

· świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy,

· karta kierowcy

· odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

· dyspozycyjność,

· kurs na przewóz ładunków niebezpiecznych ADR będzie mile widziane.

Oferujemy:

· długoterminowe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· stałe miesięczne wynagrodzenie wypłacane terminowo,

· pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy,

· udziału w okresowych szkoleniach,

Urlop rozliczany w odpoczynku dwu tygodniowym kierowcy

WYNAGRODZENIE 430zł dniówki

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez firmę PTH Fresh Cargo Tomasz Szczerbiak zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Informujemy, że Administratorem danych jest P.T.H. Fresh Cargo z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.