JobNob

Your Career. Our Passion.

Tražimo 40 bravara (m/ž)

AIM Amberger-Industrie-Montagen GmbH & Co KG

Location

Amberg | Germany

Job description

Standort: Amberg, Oberpfalz
Anstellungsart(en): Montagetätigkeit, Schicht, Vollzeit, Wochenende
Arbeitszeit: 35 - 50 Stunden pro Woche

AIM Group
AIM Group (Amberger Industriemontagen) je njemačka tvrtka sa više od 100 zaposlenika koja sa svojim dugogodišnjem iskustvom pruža usluge preko 20 godina u svim područjima bravarskih radnji kao šta su obavljanja servisa armatura u elektranama, rafinerijama, postavljanje cjevovoda, montaža te popravak svih vrsta strojeva potrebnih za rad u postrojenjima.

Rok prijave: 01.03.2020

Mjesto rada:
- prvenstveno u Njemačkoj te ostalim zemljama članicama EU
- rad moguć i u ostalim zemljama kao npr. Norveška, Švedska, Engleska, Švicarska...

Uvjeti:
- KV/VKV/SSS
- višegodišnje iskustvo u struci bravara
- znanje njemačkog jezika na nivou komunikacije
- fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
- motivacije i angažiranost za rad unutar cijele EU
- potrebni EU papyri

Opis posla:
- poslovi montaže industrijskih postrojenja
- izrada, obrada i montaža metalnih konstrukcija
- servis armatura
- postavljanje cjevovoda
- rad u elektranama, rafinerijama

Što nudimo:
- prijavljeno radno mjesto u Njemačkoj
- radni odnos na određeno vrijeme te moguć stalni radni odnos
- zdravstveno osiguranje
- plaćanje prema tarifi IGZ + Auslöse (dnevni dodatak)
- pomoć u vezi svih pitanja
- besplatnu radnu odjeću

Ako ste zainteresirani, pošaljite nam Vašu zamolbu i životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu ili nas kontaktirajte telefonski na brojeve:
+4996213085314 - (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)
+491782404046 - Michael Steins - (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)

E-Mail: [email protected] ili [email protected]

Krajem januara organiziramo razgovor za posao za novog kandidata. Intervju za nova radna mjesta ce se organizirati u zagrebu. Dacno detalji ce biti postavljeni.

Nemamo mogćnost zapošljavanja kandiata koji nemaju EU papire te ljubazno molimo da se isti ne prijavljuju na oglas.

Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema

Jezici: Njemački (napredno)

Vozačka dozvola: B

Abteilung(en): AIM Amberger Industriemontagen GmbH & Co. KG
Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung
Tarifvertrag: iGZ
Entgeltgruppe: EG02

Job tags

Vollzeit

Salary