JobNob

Your Career. Our Passion.

Spawacz - Annaberg-Buchholz, Niemcy

Starke Jobs GmbH & Co.KG | Bautzen PL

Location

Annaberg Buchholz | Germany

Job description

Opis pracodawcy

Otwarta kultura korporacyjna z doskonałą atmosferą pracy i płaską hierarchią

Najnowocześniejsza i cyfrowa obsługa wszystkich procesów pracodawcy i pracownika za pośrednictwem naszej aplikacji dla pracowników

Po prostu złóż wniosek o urlop i prośby o sprzedaż za pośrednictwem aplikacji

Rozliczanie płac, dokumenty wdrożeniowe, wdrożenia, w tym wszystkie godziny graniczne, są możliwe za pośrednictwem aplikacji

Wystarczy przesłać arkusze czasu pracy lub dokumenty do przetworzenia za pośrednictwem aplikacji bez umawiania się na spotkanie w naszym biurze.

Umowa na czas nieokreślony i wynagrodzenie uzależnione od wyników

Rekompensata za nadgodziny i ponadprzeciętne świadczenia socjalne

Pełne wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

Ocenę pracodawcy znajdziesz tutaj :

Spawacz – Annaberg-Buchholz, Niemcy

Standort: Annaberg-Buchholz

Anstellungsart(en): Cały etat

Arbeitszeit: 35 - 40 Stunden pro Woche

Opis pracy
Oferty pracy w Saksonii – Spawacz – Annaberg-Buchholz, Niemcy

Przyjmiemy kandydatów na stanowisko spawacz w Annaberg-Buchholz w Saksonii. Będziesz odpowiedzialny za spawanie blach, głównie stalowych, wynikiem będą pojedyncze spawane części lub kompletne pojemniki. Wymagamy profesjonalnego certyfikatu na spawanie metodą MAG, praktyka jest zaletą, ale zapraszamy również spawaczy bez wcześniejszego doświadczenia. Przyjazd możliwy natychmiast.Praca blisko polskiej granicy

Opis stanowiska na stanowisku spawacza:

Jako spawacz MAG powinieneś poznać:

Oferujemy:

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako spawacz, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email –  [email protected] i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również  pozostałe oferty . Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo  Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Zastanawiacie się Państwo jaka jest sytuacja w Niemczeh po kryzysie z Corona wirus? Zobaczcie artykuł o podatkach i ubezpieczeniu w Niemczech i ich zmianach w 2021 roku. W tym roku również pensja minimalna oraz Dodatek na dzieci wzrósł, podatki zmalały. W Niemczech w 2021 roku będziecie Państwo zarabiać więcej jak nigdy wcześniej. Apropo Dodatku dla dzieci Kindergeld: także w 2021 roku w Niemczech wypłacany jest dodatkowy Bonus do dodatku dla dzieci  Kindergeld . Na naszym blogu dowiecie się Państwo nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech ale także jak można przygotować prawidłowo życiorys, czy język niemiecki jest bezwględnie wymagany w Niemczech oraz jak wygląda sytuacja jak jeden z rodziców dojeżdza do pracy w Niemczech.

More Information

Wymagania techniczne:

Oferta firmy:

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Starke Jobs GmbH & Co.KG Bautzen

Schlieben Str. 18

02625 Bautzen

Tomasz Zieciak

polska(ä)starke-jobs.com

Tarifvertrag: IGZ

Entgeltgruppe: EG2

Job tags

Salary