JobNob

Your Career. Our Passion.

Kerekparszerelö

HMP Hamburger Montage Personal GmbH

Location

Buchholz in der Nordheide | Germany

Job description

Standort: Buchholz in der Nordheide

A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres!

A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen. Hamburger Montage Personal GmbH most kerekparszerelöi poziciot kinal Önnek. Nagy jelentöseget tulajdonitunk a szemelyes talakozasnak. Nyitott elmevel es lapos hierarchiaval varjuk, hogy Önnel dolgozhassunk.

Megbizonk reszere keresünk azonnali munkakezdessel: K erekparszerelöt (f/n/d)

Profilod

- nemet nyelv munkavegzeshez szükseges szintü ismerete

- ketkerekü mechatronikai technikus vagy, vagy hasonlo kepesitessel rendelkezel

- szakmai tapasztalat kerekpartechnika területen

- elektromobilitas ismerete elöny

- megbizhatosag, csapatmunka es önallo munkavegzes kepessege

- mechanikai es technologiai munka elvezete

Az ajanlatunk

- allando munkakörnyezetben vegzett munka

- teljesitmenyhez kötött berezes

- tovabbkepzesi lehetöseg

- munkahelyi kerekpar

- valtozatos munka egy dinamikus csapatban

- tovabbkepzesi es fejlödesi lehetösegek

A munka

- kerekparok es elektromos kerekparok javitasa, karbantartasa

- kerekpar alkatreszek összeszerelese

- hibaelemzes es javitas

- ügyfeltanacsadas es tamogatas

Jelentkezni lehet:

Reka Hötzel

Hamburger Montage Personal GmbH

Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

[email protected]

Tel : +49 173 4108 588

Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg

Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

Job tags

Zeitarbeit

Salary