JobNob

Your Career. Our Passion.

Řidič/obsluha - VZV - boční nakladač - Elterlein

Starke Jobs GmbH & Co.KG Marienberg

Location

Elterlein | Germany

Job description

O Vašem novém zaměstnavateli v Německu

• Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií

• Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace

• Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostřednictvím aplikace

• Výplatnice, mzdové účetnictví, dokumenty, místo výkonu práce včetně odpracovaných hodin, vše přehledně v aplikaci

• Jednoduché nahrání výkazů práce nebo dokumentů, které mají být zpracovány, prostřednictvím aplikace, bez nutnosti dostavit se osobně na pobočku

• Smlouva na dobu neurčitou a plat založený na výkonu

• Kompenzace přesčasů, nadprůměrné sociální příspěvky, příspěvek na dopravu, brzký výplatní termín

• Plná podpora při osobním a profesním rozvoji

Hodnocení našich zaměstnanců naleznete zde:

Standort: Elterlein

Anstellungsart(en): 3 směnný provoz

Řidič / obsluha bočního nakladače - Elterlein

Pro našeho významného klienta ve městě Elterlein hledáme ZKUŠENÉHO řidiče/obsluhu na boční nakladač - retrak.

Tato společnost se vyznačuje vysoce moderním, čistým a přátelským pracovním prostředím.

Elterlein leží blízko města Annaberg a jeho poloha je tedy velmi výhodná pro denní dojíždění od Chomutova až po Karlovy Vary.

Práce práce probíhá ve směnném provozu (většinou třísměnný provoz).

Rozdělení pracovní doby:

Ranní směna: 6:00 - 14:00

Odpolední směna: 14:00 - 22:00

Noční směna: 22:00 - 6:00

Pracovní náplň:

Požadavky:

Předpokladem je dobrá znalost němčiny a opravdu pokročilé zkušenosti s obsluhou bočního nakladače.

Výhody práce u Starke Jobs

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Amtsstr. 13

09496 Marienberg

Zdenek Drozda

+420 733 479 763

marienberg(at)starke-jobs.com

Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

Tarifvertrag: IGZ

Entgeltgruppe: EG2b

Job tags

Salary