JobNob

Your Career. Our Passion.

Operator wózka widłowego wysokiego składu

OTTO Work Force

Location

Radolfzell am Bodensee | Germany

Job description

Przegląd:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU

Wynagrodzenie

15,00 €/h

Miejsce pracy

Eigeltingen, Niemcy

Akceptowane języki

Niemiecki

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę na czas określony

Branża

Logistyka

O ofercie

Zacznij pracę u naszego klienta z branży farmaceutycznej ! Twoim zadaniem będzie głównie komisjonowanie produktów przy pomocy wózków widłowych.

Gwarantujemy 151 godzin pracy w miesiącu, stabilne zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez klienta. Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności, a w razie potrzeby pomożemy Ci zorganizować transport za granicę.

Oprócz atrakcyjnej stawki możesz liczyć na dodatki za nadgodziny i nocki oraz pracę w niedziele i święta. To praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany: 06:00 - 14.00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00.

Benefity

Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej

Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

DARMOWE zakwaterowanie

Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

Dostęp do Wi-Fi

Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI

WYMAGANIA

Job tags

Salary

All rights reserved