Your Career. Our Passion.

Helfer m/w/d

euregio Personaldienstleistungen GmbH

Location

Goch | Germany

Job description

Wir bieten:

- Ein gesichertes, unbefristetes Arbeitsverhältnis in Teil-/Vollzeit
- Übertarifliche Bezahlung
- Urlaubs- und Weihnachtsgeld
- Vermögenswirksame Leistungen
- Verpflegungsmehraufwand und Fahrgeld/Tankgutscheine möglich
- Corporate benefits/attraktive Mitarbeiterangebote
- Abwechslungsreiche Tätigkeiten
- Inflationsausgleichsprämie
- Ein faires, verantwortungsvolles Miteinander und ein tolles Team
- Langfristige Einsatzmöglichkeit mit Übernahmeoption

Dein Profil:

- Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie na stanowisku pomocnika magazynowego jest dodatkowym atutem, ale mile widziane są również osoby zmieniające karierę
- Sprawność fizyczna: zdolność do wykonywania pracy fizycznej, podnoszenia i przenoszenia ciężarów
- Niezawodność: punktualność, dokładność i rzetelność w codziennej pracy
- Umiejętność pracy w zespole: Gotowość do współpracy w zespole w celu zapewnienia efektywnego przepływu pracy
- Zdolność do pracy pod presją: elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmieniających się wymagań w operacjach magazynowych

Deine Aufgaben:

- Kompletacja i pakowanie: sprawne kompletowanie towarów i staranne pakowanie do wysyłki
- Przyjmowanie towarów: Sprawdzanie i właściwe przechowywanie przychodzących dostaw
- Utrzymanie magazynu: Organizacja magazynu, utrzymanie porządku i czystości
- Wsparcie w zespole: Dedykowana współpraca z kolegami i przełożonymi w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu

Mit der euregio Personaldienstleistungen GmbH durchstarten

To stanowisko pasuje do:
Pracownik magazynu, Osoba zmieniająca karierę, Pracownik produkcji, Pomocnik produkcji, Minijobber, Kierowca wózka widłowego

Dzięki codziennym ogłoszeniom o pracę ze wszystkich sektorów i poziomów kwalifikacji oferujemy szeroki wachlarz perspektyw i możliwości rozwoju. Doradztwo dla kandydatów i doradztwo zawodowe wliczone w cenę. Oferujemy: Szansę na bezpieczny stosunek pracy na uczciwych warunkach z pracodawcą, który stawia ludzi w centrum wszystkiego, co robi.

Zaplanuj z nami swój nowy start już teraz.

Ansprechpartner

Ralf Homann
+492821978580
[email protected]

Hafenstraße 12
47533 Kleve

Job tags

Unbefristete ArbeitVollzeitMinijob