JobNob

Your Career. Our Passion.

SZUKAMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI

Schwester Pflege

Location

Gaggenau | Germany

Job description

informacje o podopiecznym/podopiecznej

Krótki opis stanu zdrowia:

Poszukujemy opiekunki do Niemiec
Miejscowość: 76571 Gaggenau
Wynagrodzenie : 1750 euro/msc
Wymagania: komunikatywny niemiecki, osoba niepaląca, prawo jazdy
Do opieki:
Pani 93 lata 65 kg, 168 cm
❤ Udogodnienia: brak nocek, brak dźwigania
Opis oferty
Do opieki jest 93-letnia seniorka. Pani cierpi na umiarkowaną demencje, jest zapominalska. Dobrze mówi, gorzej słyszy, ale ma założony aparat, źle widzi (na jedno oko nie widzi, na drugie 35%). Nie ma inkontynencji ani dźwigania. Seniorka samodzielnie chodzi do toalety i sama się myje.
Zadania opiekunki:
Opiekunka powinna poprowadzić dom, zrobić zakupy, wspierać w życiu codziennym.
570-525-785
884-003-995

Do opieki:
Opis oferty
570-525-785
884-003-995

Zakres obowiazków

OPIEKA:

DOMOWE PRACE:

INNE:

oferujemy

wymagania

Job tags

Salary

€ 1.750 pro Monat