Your Career. Our Passion.

Operator wozka widlowego (m/w/d)

Manpower

Location

Mittenwalde, Landkreis Uckermark | Germany

Zosta? cz??ci? naszego zespo?u!

Praca jako operator wozka widlowego u wiod?cego producenta pojazdów elektrycznych w Ragow Mittenwalde. Ty szukasz, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni? prac?! Nasz klient jest wiod?cym producentem pojazdów elektrycznych w Brandenburgii. Obecnie poszukujemy kilku opertorow wozkow widlowych do wsparcia najnowocze?niejszej produkcji.

Sta? si? cz??ci? tego post?pu i rozpocznij nowy stosunek pracy w Ragow razem z Manpower :

Te zadania czekaj? na Ciebie:

Oto, co wnosisz, aby spe?ni? wymagania:

Zainteresowany?

Najszybszy sposób na dotarcie do nas to przycisk aplikacyjny - Jetzt bewerben. ?yjemy w ró?norodno?ci i równych szansach, dlatego naturalnie ch?tnie przyjmiemy aplikacje od osób niepe?nosprawnych. Sformu?owania dotycz?ce osoby w og?oszeniu o prac? nale?y traktowa? jako neutralne pod wzgl?dem p?ci.