Your Career. Our Passion.

Praca: Pracownik produkcji - Bez jezyka niemieckiego

König SE & Co. KG

Location

Wedemark | Germany

Praca: Pracownik produkcji w branzy papierniczej (język niemiecki nie jest wymagany!)

lokalizacja: Wedemark

Wir bieten

Na początek dobrej współpracy powitamy Cię premią powitalną w wysokości 300 € pod warunkiem przepracowania ciągiem minimum 2 miesięcy.

Stawka 14,00 € /godz. brutto.

Praca na 2 zmiany.

Oferujemy niemiecką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi, opiękę polskiego koordynatora, uczciwe warunki pracy i program premii za polecenie.

Ihre Aufgaben

Główne obowiązki :

- Obsluga maszyn

- kontrola jakości

- Pakowanie itp.

Ihr Profil

Nie musisz mówić po niemiecku, jedyne czego wymagamy to motywacja do pracy i gotowość do pracy na zmiany.

Interesse?

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ? Nie czekaj, zadzwon lub napisz do nas,

Oferujemy bezpieczną, stałą pracę, godziwe wynagrodzenie, premie za polecenie i wiele więcej.

Zapraszamy do kontaktu: Tel +49 511 65 51 61 60 lub +49 162 138 86 34

Das ist KÖNIG

Średniej wielkości, odnoszący sukcesy od ponad 50 lat i solidny pracodawca dla około 2000 osób - cieszymy się, że jesteśmy dla Ciebie! Jako solidna firma rodzinna z ponad 20 niemieckimi oddziałami oferujemy bezpieczne stałe stanowiska i stawiamy na długofalową współpracę z Państwem. Jako dostawca usług personalnych, naszymi zespołami KÖNIG wspieramy znane firmy klientów w ich zadaniach: w biurze, na budowie, w przemyśle.

Jako pracownik KÖNIG czerpiesz korzyści nie tylko ze stałego zatrudnienia u nas, ale także z uczciwego wynagrodzenia opartego na taryfach, zleceń w pobliżu miejsca zamieszkania oraz atrakcyjnych dodatkowych świadczeń, takich jak wypłaty rocznicowe.

Ponadto dzięki naszej dobrej sieci i wieloletniemu doświadczeniu odnosimy również sukcesy w pośrednictwie pracy.

Job tags

Vollzeit