JobNob

Your Career. Our Passion.

Inżynier produkcji (kobieta/mężczyzna)

IPG Laser GmbH & Co. KG

Location

Polen | Germany

Job description

IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6500 pracowników na całym świecie.

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego Centrum Serwisowego w Gliwicach , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy ci:

Z czekamy na Państwa aplikację w formie pisemnej w języku angielskim lub polskim, zawierającą życiorys, dyplom, referencje oraz najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy. Zgłoszenie kandydatury najlepiej przesłać poprzez naszą stronę internetową poświęconą karierze zawodowej.

IPG Photonics Sp. z o.o. 8 Leona Wyczółkowskiego St. 44-109 Gliwice

Job tags

VollzeitBefristete Arbeit

Salary