Your Career. Our Passion.

Inside Sales Agent [m|k] part-time

Soloplan Polska Sp. z o. o. Sp.k.

Location

Polen | Germany

Job description

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku...

Do Twoich zadań będzie należało wspieranie działu handlowego w zakresie kwalifikacji interesantów oraz klientów, jak również współpraca z kierownictwem naszej filii w zakresie działań handlowych. Praca odbywa się w niepełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

Rekrutacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 551-1 , oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres [email protected].

Dziękujemy!

DO IT WITH PASSION - WORKING AT SOLOPLAN!

Job tags

Teilzeitarbeit