JobNob

Your Career. Our Passion.

Komisjoner w magazynie supermarketu

OTTO Work Force

Location

Hamm | Germany

Job description

Przegląd:

KOMISJONER W MAGAZYNIE SUPERMARKETU

Wynagrodzenie

13,50 €/h brutto

Miejsce pracy

Hamm , Niemcy

Akceptowane języki

Polski, angielski, niemiecki

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę na czas określony

Branża

Logistyka

O ofercie

Jako komisjoner będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień internetowych złożonych przez klientów supermarketu.
Magazyn posiada dwie strefy o różnej temperaturze:
• dział produktów suchych/niespożywczych (temperatura pokojowa),
• dział produktów świeżych (chłodnia 3°C).

Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności. Proces rekrutacji przebiega zdalnie, więc wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.

Uwierz, znamy się na rzeczy. Co roku zatrudniamy nawet 15 000 nowych pracowników – dołącz do nich!

Benefity

Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

Zorganizowane zakwaterowanie

Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Bezpłatne Wi-Fi

Ubezpieczenie NNW

OBOWIĄZKI

WYMAGANIA

Job tags

Salary

All rights reserved