Doradca Techniczno-Handlowy (kobieta/mężczyzna) - Technologia laserowa

IPG Laser GmbH & Co. KG

Location

Polen | Germany

IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6500 pracowników na całym świecie.

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (kobieta/mężczyzna) - Technologia laserowa

Twoje obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy ci:

Jeżeli szukasz interesującego i ambitnego stanowiska pracy w otoczeniu ludzi podzielających Twoje zainteresowania techniczne złóż swoją aplikację wysyłając CV w języku angielskim lub polskim. Dodatkowo prosimy o przesłanie dokumentów poświadczających ukończenie szkoły oraz zawarcie informacji o najwcześniejszym, możliwym terminie rozpoczęcia pracy. Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

IPG Photonics Sp. z o.o. 8 Leona Wyczółkowskiego St. 44-109 Gliwice

Job tags

VollzeitBefristete Arbeit