JobNob

Your Career. Our Passion.

Takarító (m/w/d) részmunkaidőben

tempster GmbH - IR - Ungarisch

Location

Ottobeuren | Germany

Job description

Standort: Ottobeuren

Anstellungsart(en): Tagschicht, Teilzeit

összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbunkat adjuk.

Ottobeurenben működő, jól ismert vállalat számára keresünk takarítót (m/w/d) azonnali kezdéssel.

Az Ön feladatai

A mi elvárásaink

Amit kínálunk

Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés)

Legfeljebb 30 nap éves szabadság

Szabadság és karácsonyi jutalom

Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély arra, hogy a régió neves vállalatai felvegyék Önt

Gondos bevezetés az új munkahelyre és egy személyes kapcsolattartó személy

Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül

tempster GmbH

Frau Adelinde Iacob

Martinstraße 4 I 73728 Esslingen

Telefon/Whatsapp: 0151 - 10393350

E-Mail: [email protected]

Entgeltgruppe: EG1

Job tags

TeilzeitarbeitTagschicht

Salary