JobNob

Your Career. Our Passion.

Operator wózków widłowych (gn) do 14€ Brutto

Gi Group Deutschland GmbH

Location

Elsendorf | Germany

Job description

Operator wózków widłowych (m/w/d) do 15,03€ Brutto

od zaraz w Elsendorf

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Pana/Pani zadania jako operator wózków widłowych

- Jako operator wózków widłowych jesteś odpowiedzialny za rozładunek ciężarówek.
- Ponadto przejmujesz wewnętrzny transport towarów.
- Wypełniasz wszystkie niezbędne dokumenty frachtowe i załadunkowe na własną odpowiedzialność.
- Samodzielnie obsługujesz popularne systemy komputerowe, skanery.

Pana/Pani profil jako operator wózków widłowych

- Zdobyłeś już początkowe doświadczenie jako operator wózków widłowych lub kierowca wózka wysokiego zasięgu.
- Praca w systemie 2-3 zmianowym.
- Potrafisz wykorzystać swoją istniejącą znajomość języka niemieckiego w ukierunkowany i zrozumiały sposób.

Nasza oferta

- Oferujemy uczciwe wynagrodzenie zgodnie z zasadami taryfowymi BAP (do 14,00 € / godzinę) + ewentualnie koszty dojazdu.
- Ponadto oferujemy premie świąteczne.
- Oczywiście zapewniamy Państwu środki ochrony osobistej całkowicie bezpłatnie.
- Ponadto przekonujemy naszym kompetentnym wsparciem i radą, ponieważ zadowolenie pracownika jest naszym celem.
- Wspieramy Państwa w znalezieniu zakwaterowania lub oferujemy zakwaterowanie.

Pana/Pani aplikacja

Aby złożyć aplikację o pracę, wystarczy kliknąć Aplikuj na to stanowisko. Tutaj może Pan/Pani wpisać swoje dane kontaktowe oraz wgrać CV i dokumenty aplikacyjne. To wszystko trwa tylko 1 minutę. Nasz pracownik ds. rekrutacji skontaktuje się z Panem/Panią tak szybko jak to możliwe. Dokumenty aplikacyjne można również wysłać do nas pocztą elektroniczną.

Czekamy na Pana/Pani aplikację!

Nasze oferty pracy skierowane są do osób dowolnej płci, poszukujących pracy. (gn) = neutralny pod względem płci.

Kontakt

Patrycia Tkotz
0841 49398283
[email protected]

Hochstatt 6
85283 Wolnzach

Job tags

Salary