Your Career. Our Passion.

Komisjoner/pracownik magazynu - bez języka

EWL

Location

Herscheid | Germany

Komisjoner/Order picker na magazynie – bez znajomości j. obcego

Dla naszego Klienta w Niemczech, producenta i dystrybutora wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko Komisjoner/Order picker na magazynie

Lokalizacja: Herscheid (Nadrenia Północna-Westfalia, zachodnie Niemcy)

Start pracy: 03.04.2024, 09.04.2024

Oferujemy:

· stawkę 14,50 € brutto na godzinę

· niemiecką umowa o pracę

· pełen etat

· zakwaterowanie płatne 300 euro miesięcznie

· praca w miejscowości Herscheid (Nadrenia Północna-Westfalia, zachodnie Niemcy)

· premie indywidualne za nadprogramowe wyniki

· nadgodziny wypłacane na Zeitkonto

Twoje zadania:

· kompletowanie zamówień poprzez system głosowy

· obsługa paletowego, elektrycznego wózka unoszącego

· obsługa etykieciarki, owijarki, wagi i innych urządzeń wymaganych do przygotowywania zamówień

Wymagania:

· sprawność fizyczna

· prawo jazdy kat. B. plus auto – wymóg konieczny

· mile widziane doświadczenie

· gotowość do pracy w systemie zmianowym