JobNob

Your Career. Our Passion.

Obsługa punktu gastronomicznego w Parku rozrywki (m/w/d)

König SE & Co. KG

Location

Salzhemmendorf | Germany

Job description

Jeśli mówisz komunikatywnie po niemiecku i chcesz rozpocząć pracę w Niemczech skontaktuj się z nami jak najszybciej :)

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

- Obsługa punktu gastronomicznego w Parku rozrywki

Wir bieten

Oferujemy:

Stawka: 13,50€ brutto/godz.

+ dieta 2 €/godz. netto do każdej godziny

+ 25 % dodatku netto za pracę w soboty

+ 50 % dodatku netto za pracę w niedziele

+ 100 % dodatku netto za prace w, ale nieprzypadające w weekend

Ihre Aufgaben

Do twoich obowiązków należy:

- sprzedaż posiłków

- przygotowanie półgotowych posiłków

- obsługa kasy

- utrzymanie czystości w miejscu pracy

Start: od 1.04.2022 lub od 1.06.2022 jeśli wolisz rozpocząć pracę w późniejszym terminie. Praca tymczasowa.

Ihr Profil

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, wszystko zostanie Ci pokazane na miejscu.

Wymagania:

- komunikatywny język niemiecki

 - Samochód, jeśli nie mieszkasz w okolicy (Może być 1 Auto na 2 osobowy Team, jeśli chcesz przyjechać z kolegą lub koleżanką.)

 - gotowość do pracy także w weekendy i święta

 - motywacja do pracy

Interesse?

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ? Nie czekaj, zadzwon lub napisz do nas,

Oferujemy bezpieczną, stałą pracę, godziwe wynagrodzenie, premie za polecenie i wiele więcej.

Zapraszamy do kontaktu: Tel +49 511 65 51 61 60, +49 162 138 86 34 lub mailowo: [email protected]

Das ist KÖNIG

Średniej wielkości, odnoszący sukcesy od ponad 50 lat i solidny pracodawca dla około 2000 osób - cieszymy się, że jesteśmy dla Ciebie! Jako solidna firma rodzinna z ponad 20 niemieckimi oddziałami oferujemy bezpieczne stałe stanowiska i stawiamy na długofalową współpracę z Państwem. Jako dostawca usług personalnych, naszymi zespołami KÖNIG wspieramy znane firmy klientów w ich zadaniach: w biurze, na budowie, w przemyśle.

Jako pracownik KÖNIG czerpiesz korzyści nie tylko ze stałego zatrudnienia u nas, ale także z uczciwego wynagrodzenia opartego na taryfach, zleceń w pobliżu miejsca zamieszkania oraz atrakcyjnych dodatkowych świadczeń, takich jak wypłaty rocznicowe.

Ponadto dzięki naszej dobrej sieci i wieloletniemu doświadczeniu odnosimy również sukcesy w pośrednictwie pracy.

Job tags

Vollzeit

Salary