JobNob

Your Career. Our Passion.

Opiekunka z prawem jazdy do prowadzenia domu* Sprawdzone zlecenie *!

Danzi Care Sp. z o.o.

Location

Lünen | Germany

Job description

informacje o podopiecznym/podopiecznej

Krótki opis stanu zdrowia:

Opiekunka z prawem jazdy z komunikatywnym niemieckim do prowadzenia domu z 44532 Lünen.
Cechy opiekunki: dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, niepalący, dobra gospodyni, uczciwa opiekunka.
Zadania: Prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, pieczenie. Auto jest do dyspozycji opiekunki trzeba czasem jechać na wizytę u lekarza lub na zakupy z seniorką). utrzymanie czystości 150 m2 mieszkań seniorów, pranie (bez prasowania) gotowanie posiłków. Śniadanie 7:30, obiad 13:00, kolacja 18:00. Opiekunka powinna gotować normalne domowe potrawy, także ryby itp. Niedziela jest wolna, sobota po południu jest wolna , codziennie 2,5 godziny jest wolne , od 19:00 czas wolny dla opiekunki. W wolnym czasie może korzystać z samochodu.
Seniorka, 165 cm, 55 kg, 1941r. sprawna fizycznie, zapomina, bardzo rozmowna, jest sympatyczna, lekka demencja, potrzebuje towarzysza. Senior, 190 cm, 80 kg, 25.09.1941 Bardzo sprawny, przyjazny, inteligentny, biznesmen pracuje jeszcze zawodowo.
Dla opiekunki jest osobne mieszkanie z kuchnią i Internetem

Zakres obowiazków

OPIEKA:

DOMOWE PRACE:

INNE:

oferujemy

wymagania

Job tags

Salary

€ 1.500 pro Monat