Your Career. Our Passion.

Komisioner roslin i kwiatow

euregio Personaldienstleistungen GmbH

Location

Straelen | Germany

Job description

Co oferujemy:

- Pewną, stałą umowę o pracę na pół etatu lub pełen etat
- Płatne nadgodziny
- Bonusy świąteczne i urlopowe
- Benefity korporacyjne/atrakcyjne oferty pracownicze
- Możliwe dodatkowe wydatki na posiłki i bony podróżne/paliwowe
- Premia rekompensująca inflację
- Możliwość długotrwałego użytkowania z możliwością przejęcia

Twój Profil:

- Sprawność fizyczna: praca na stojąco i duzo chodzenia
- Dokładność: Ostrożna praca podczas kompletowania zamówien
- Praca zespołowa: Współpraca w zespole na rzecz efektywnego przepływu
- Doświadczenie: Najlepiej doświadczenie w pracy na magazynie

Twoje zadania:

- Kompletacja towarów: Precyzyjne zestawienie towarów do wysyłki według określonych list
- Pakowanie: Staranne pakowanie odbieranego towaru zgodnie z normami bezpieczeństwa
- Organizacja magazynu: Wsparcie przy organizacji i utrzymaniu magazynu
- Dokumentacja: Ewidencja i dokumentacja ruchów magazynowych i zmian w stanie inwentarza

Rozpocznij pracę z euregio Personaldienstleistungen GmbH To stanowisko Ci odpowiada:

Picker zamówień, kompletator zamówień, asystent produkcji, asystent produkcji, pracownik produkcji, pracownik produkcji, pomocnik magazynu, asystent magazynu, pracownik magazynu, pracownik magazynu, mini-pracownik, mini-pracownik, pracownik na pół etatu, pracownik na pełen etat, osoba zmieniająca karierę , osoba zmieniająca karierę, specjalista ds. magazynu Dzięki codziennym ogłoszeniom o pracę ze wszystkich branż i poziomów kwalifikacji oferujemy Ci szeroki wachlarz perspektyw i możliwości rozwoju. Oferujemy Państwu: Szansę na bezpieczne zatrudnienie na uczciwych warunkach u pracodawcy, dla którego najważniejszy jest człowiek. Zaplanuj z nami swój nowy start już teraz.

Ansprechpartner

Katarzyna Kunath-Jurczyk
+492841999290
[email protected]

Steinstraße 43
47441 Moers