Your Career. Our Passion.

Zabieranie zamówień z wózkiem EPT

OTTO Work Force

Location

Rastatt | Germany

Job description

Przegląd:

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ Z WÓZKIEM EPT

Wynagrodzenie

13,50 €/h

Miejsce pracy

Rastatt, Niemcy

Akceptowane języki

Niemiecki, angielski

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę na czas określony

Branża

Logistyka

O ofercie

Przyjemna praca na dłużej w Niemczech? Mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!
Jako komisjoner w znanej sieci niemieckich supermarketów zarobisz 13,50 €/h brutto, ale to nie wszystko!
Przy zatrudnieniu minimum 15 dni i zrealizowaniu wyznaczonego celu efektywnościowego jest przewidywana premia 350€ brutto . Co więcej, jeśli zostaniesz z nami dłużej niż 6 miesięcy, otrzymasz premię 500€ brutto .

Jak będzie wyglądać Twoja nowa praca?

Każdy pracownik otrzymuje listę podstawowych zwrotów w języku niemieckim. Komisjonowanie zamówień odbywa się za pomocą zestawu słuchawkowego z systemem głosowym lub z terminalem przypiętym do wózka. Przez pierwsze trzy dni otrzymasz szkolenie stanowiskowe, a przez pierwszy miesiąc spokojnie wdrażasz się w swoje obowiązki. Dopiero po 4 tygodniach pracy zaczynają obowiązywać cię normy tempa. To praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: 06:00 - 14:00 lub 14:20 - 22:20.

Benefity

Wynagrodzenie na czas

Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej

Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

DARMOWE zakwaterowanie

Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

Dostęp do Wi-Fi

Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO