Your Career. Our Passion.

Pracownik magazynu (m/k/r)

office people Personalmanagement GmbH Ludwigsfelde

Location

Ketzin | Germany

Job description

Über uns

office people Personalmanagement GmbH jest jednym z wiodących dostawców usług personalnych w Niemczech i koncentruje się wyłącznie na rozwoju organicznym.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego dnia łączymy tysiące ludzi z naszą rozległą siecią klientów. Obecnie zatrudniamy ponad 9.000 pracowników w ponad 100 lokalizacjach na terenie Niemiec.

Ty też możesz zacząć z nami!

Jakie kwalifikacje należy posiadać?

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Rzetelnośc jak i zaangażowanie do pracy
- Mile widziani kandydaci ze wszystkich sektorów zawodowych

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- Załadunek i rozładunek kontenerów
- Sortowanie paczek
- Etykietowanie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Oferujemy stawkę ponadpłacową
- świadczenia urlopowe jak I świąteczne
- Osobiście towarzyszymy w Twoim pierwszym dniu pracy
- Pokrycie kosztów wszelkich potrzebnych szkoleń
- Duża możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta
- Możliwość pracy na jedną wybraną zmianę

Kontaktinfo

office people Personalmanagement GmbH
Zum Röthepfuhl 1
14974 Ludwigsfelde
+49 3378 201240
[email protected]