JobNob

Your Career. Our Passion.

AI ServiceNow Consultant

SPOC S.A

Location

Remote | Canada

Job description

Mamy powody do dumy!

W 2010 jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy swoją przygodę z ServiceNow - kompleksową platformą cloudową, z której korzysta już niemal 7000 firm na świecie.

Obecnie jesteśmy jednym z wiodących partnerów ServiceNow w Europie , obsługującym klientów bez względu na szerokości geograficzne.

Posiadamy unikalny status ServiceNow Elite Partnera. Podejmujemy się wymagających projektów zarówno wdrożeniowych, jak również developerskich. Nasze specjalizacje to ITSM, CSM, ITOM, CMDB, Sec Ops, AppEngine, GRC. Zrzeszamy prawdziwych profesjonalistów i największych pasjonatów ServiceNow. Nasz zespół liczy obecnie ponad 100 specjalistów o wysokich kompetencjach potwierdzonych wymaganymi przez ServiceNow certyfikatami.

Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu – posiadamy także biura we Wrocławiu, Toruniu, Warszawie i Luxemburgu.

Czym zajmuje się Konsultant Techniczny w SPOC?

Min. 3 lata doświadczenia w obszarze analizy procesowo-biznesowej, wdrażaniu i utrzymaniu platformy ServiceNow

Doświadczenie wdrożeniowe w oparciu o ITIL i/lub metodykę SCRUM

Certyfikat ServiceNow System Administrator

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) obejmujące wszystkie poziomy zarządzania oraz odbiorców technicznych i biznesowych

Umiejętność wyjaśniania i parafrazowania wymagań oraz dokonywania ocen technicznych

Doskonała znajomość języka angielskiego i polskiego - minimum C1

Umiejętność pracy zespołowej i koordynowania działań na różnych etapach projektów

Proaktywność, koncentracja na rozwiązywaniu problemów i wyszukiwaniu usprawnień

Chęć uczenia się i ciągłego odkrywania nowych obszarów

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowych

Gotowość do zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy z rozwiązaniami opartymi na Sztucznej Inteligencji oraz technologiami generatywnej AI na platformie ServiceNow

Twój zakres obowiązków

Ścisła współpraca z klientami w celu identyfikacji wymagań i ich analiza

Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów, szkoleń, prezentacji, konsultacji, analiz oraz koncepcji wdrożeniowych, zbieranie feedbacku od klientów

Definiowanie architektury rozwiązania za pomocą gotowych komponentów i wtyczek, a także niestandardowych funkcji, doradzanie klientom w zakresie najlepszego podejścia

Współpraca przy projektowaniu, konfigurowaniu, rozwijaniu i testowaniu proponowanych rozwiązań

Ocena i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji technicznej i dokumentacji dla klienta

Ścisła współpraca z wewnętrznym zespołem projektowym

Doradztwo techniczne w zakresie aktywacji, konfiguracji, integracji i dostosowywania produktów ServiceNow przy użyciu konfiguracji i, w razie potrzeby, skryptów

Coaching i mentoring innych członków zespołu projektowego, dzielenie się najlepszymi praktykami i wiedzą ServiceNow

Co oferujemy

Umowa o pracę lub kontrakt B2B

Praca z prestiżową i najszybciej rozwijającą się platformą cloud'ową na świecie

Możliwość specjalizacji produktowej w obszarze ServiceNow

Rozwój w obszarze projektowania rozwiązań Service Management z wykorzystaniem cloud computing i SaaS

Zdobycie doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu procesów IT, rozwiązań Enterprise Service Management oraz realizacji projektów w zespołach międzynarodowych

Gwarantowany budżet szkoleniowy i pokrycie kosztów wszystkich wymaganych certyfikatów

⏰ Niekorporacyjny styl i hybrydowy lub zdalny tryb pracy
Wsparcie mentorów
, dostęp do portali wiedzy i eventów branżowych ⚕️ Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, imprezy integracyjne i inne dodatki

Mile widziane

Certyfikat ITIL

Wykształcenie wyższe z obszaru IT

Umiejętność tworzenia Web Serwisów – REST, SOAP

Doświadczenie w projektowaniu i implementacji oraz zarządzaniu bazami danych

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wykorzystujących bazy danych

Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami opartymi na Sztucznej Inteligencji oraz technologiami generatywnej AI na platformie ServiceNow

Zastanawiasz się, czy warto wejść w ServiceNow?

Job tags

Full time

Salary