Your Career. Our Passion.

Inside Sales Representative

SPOC S.A

Location

Remote | Canada

Job description

Mamy powody do dumy!

W 2010 jako  pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy swoją przygodę z ServiceNow - kompleksową platformą cloudową dedykowaną do zarządzania procesami i IT, z której dziś korzysta już niemal 7000 firm na świecie.

Obecnie  jesteśmy jednym z wiodących partnerów ServiceNow w Europie , obsługującym klientów bez względu na szerokości geograficzne. Posiadamy unikalny status  ServiceNow Elite Partnera . Podejmujemy się wymagających projektów zarówno wdrożeniowych, jak również developerskich. Nasze specjalizacje to  ITSM, CSM, ITOM, CMDB, Sec Ops, AppEngine, GRC. Zrzeszamy prawdziwych  profesjonalistów i największych pasjonatów ServiceNow.  Nasz zespół liczy obecnie  ponad 100 specjalistów o wysokich kompetencjach potwierdzonych wymaganymi przez ServiceNow certyfikatami.

Siedziba firmy znajduje się w  Poznaniu – posiadamy także biura we  Wrocławiu, Toruniu, Warszawie i Luxemburgu .

Co najmniej 4 lata doświadczenia w generowaniu leadów B2B w branży IT

Udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu i kwalifikowaniu potencjalnych leadów

Biegła znajomość systemów CRM

Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej poziom C1)

Umiejętność komunikacji przez telefon i doświadczenie w zakresie kontaktów e-mailowych ( email outreach, cold calls )

Zaletą będzie

Doświadczenie z platformą ServiceNow lub z innymi platformami Enterprise PaaS

Biegłość w analizie i segmentacji danych

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i realizacja strategii generowania leadów

Badanie, identyfikacja potencjalnych klientów i znajdowanie odpowiednich punktów kontaktowych

Tworzenie nowych możliwości biznesowych za pomocą Linkedin Sales Navigator lub podobnego narzędzia

Analiza potencjalnych klientów, rynku i konkurencji w celu dopasowania kampanii do ich potrzeb

Tworzenie raportów i analiz efektywności działań (wskaźnik konwersji lead-to-customer)

Koordynacja działań z zespołem marketingu i sprzedaży ( kampanie i wydarzenia marketingowe )

Monitorowanie wyników kampanii i wprowadzanie zmian w celu optymalizacji działań

Codzienna praca z CRM , aktualizacja i rozwój systemu

Co oferujemy

Pracę w środowisku  całkowicie dedykowanym ServiceNow - prestiżowej i najszybciej rozwijającej się platformie cloud'owej
Umowę o pracę lub kontrakt B2B (zgodnie z Twoimi preferencjami) w pełnym wymiarze
Wynagrodzenie podstawowe z programem premiowym
Atrakcyjny budżet szkoleniowy abyś dalej mógł/mogła doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę
Pracę w zgranym i otwartym zespole - obecnie liczącym ponad 100 specjalistów ServiceNow
⏰  Niekorporacyjne i zwinne środowisko pracy : choć zależy nam na profesjonalizmie świadczonych usług, to osiągamy go w przyjaznej atmosferze bez narzucającej się struktury zarządzania
⚕️ Prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne i inne dodatki

Job tags

Full time