JobNob

Sua carreira. Nossa paixão.

Rekrutacja na stanowisko Zarządca Nieruchomości

Nawigator Doradztwo Gospodarcze

Location

São Paulo, SP | Brazil

Job description

Współpracująca z nami firma Resideo Sp. z o.o. poszukuje Zarządcy Nieruchomości w Swarzędzu

Zakres zadań:

Wymagania:

Oferta firmy:

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Zarządca Nieruchomości poprzez przesyłanie dokumentów zgłoszeniowych na adres mailowy [email protected].

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Resideo Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kochanowskiego 7, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę wspierającą proces rekrutacyjny, Nawigator Doradztwo Gospodarcze Sławomir Kośmicki z siedzibą w Poznaniu, ul. Michałowo 15.”

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Job tags

Salary

Todos os direitos reservados